Samui Reality

Samui Reality je jediná společnost, která nabízí profesionální služby při prodeji a pronájmu nemovitostí na ostrově Koh Samui pro český a slovenský trh. Naše společnost působí na thajském realitním trhu od roku 2008. Společnost se za posledních 10 let etablovala na realitním trhu v letovisku Pattaya, kde dokázala zprostředkovat prodej nemovitostí v hodnotě přesahující 300 milionů Kč. Naše společnost je exkluzivně zaměřená na českou a slovenskou klientelu a za dobu své existence se firmě podařilo vytvořit unikátní know-how prodejů nemovitostí v Thajsku. Expanze aktivit na populární ostrov Koh Samui kontinuálně navazuje na dynamický růst, který společnost zažívá od svého založení.

Samui Reality má ve své nabídce desítky vhodných nemovitostí k prodeji či pronájmu, ať už luxusní vily, cenově dostupné apartmány nebo investiční pozemky. Společnost je postavena na klíčových principech otevřenosti a upřímnosti a snaží se poskytovat všem svým klientům co nejlepší služby nejen během nákupu vysněné nemovitosti, ale i po koupi. S naším vyškoleným týmem profesionálů jsme k dispozici vašim potřebám a zajistíme, že budete důvěrně rozumět jak koupit nemovitost v Thajsku a že nákup realit proběhne hladce bez jakýchkoliv problémů. 

Jako nezávislá realitní kancelář nejsme vázáni žádným developerem nebo prodejcem a proto můžeme nabídnout zcela nestranné a nezaujaté rady a doporučení. Naše služby jsou naprosto zdarma jak pro kupující tak i pro nájemce. Naše odměna pochází od prodejců či pronajímatelů nemovistí.

Ať už hledáte luxusní vilu v Chaweng Noi nebo apartmán v Bang Por, buďte si jisti, že s námi nemovist najdete. Neváhejte nás kontaktovat a náš tým vám rád pomůže.

Co pro vás uděláme

  • Nalezení a doporučení co nejlepší nemovitosti dle vašich požadavků
  • Naplánování prohlídky nemovitosti
  • Naše přítomnost při prohlídce a všech vyjednávání s prodejcem či nájemcem
  • Poskytnutí základního právního rozboru a sjednání případné schůzky z právníkem, na které budeme s vámi přítomni
  • Zajistíme, že zaplatíte opravdu co nejlepší cenu díky usilovného jednání s prodejci o ceně a podmínkách prodeje
  • Vysvětlíme aspekty investování nebo dlouhodobého pobytu na ostrově Koh Samui